dscf7948Sausio 24 d. privačioje Saulės gimnazijoje vyko matematikos konkursas „Tiksliukas“. Mūsų mokyklos 7A klasės (auklėtoja ir matematikos mokytoja Zita Didikienė) komanda 3MG (Mantas Auruškevičius, Matas Bukelskis,  Martynas Lazauskas ir kapitonas Gediminas Žiemys) tapo nugalėtoja.

Pirmame etape mokiniai susirungė su Sietuvos bei S. Konarskio progimnazijos komandomis. Finale jėgas išbandė su Žygimanto Augusto mokyklos komanda.

Laimėti padėjo ir palaikymo komanda – Jokūbas Adomavičius, Laurynas Budėnas ir Samuelis Dobilaitis.

Atnaujinta: 2014/01/29

Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“