2017 m. kovo 10 d. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Jono Basanavičiaus progimnazijos 5–8 klasių mokiniai dalyvavo Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“, skirtame prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. Konkurso tikslas – ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe.

Daugiausiai taškų surinko:

Matas Mikulskis 6 c klasė

Urtė Pangonytė 6 b klasė

Radvilas Pelanis 7 a klasė

Povilas Kašauskas 7 a klasė

Naglis Vaičiulionis 7 d klasė

Kotryna Liutkutė 8 c klasė

Džiaugiamės ir sveikiname!

 

Istorijos mokytojos metodininkės Dana Tomkutė ir Simona Stankutė


Atnaujinta: 2017/03/20

Jums taip pat patiks

BE PATYČIŲ!
BE PATYČIŲ!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Pastebėk! Nebūk abejingas!
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“
Frankofonijos renginius užbaigėme atvira pamoka -„Cuisine française“