write-them1Lapkričio 5 dieną mokykloje vyko 3-4 klasių diktanto konkurso „Diktanto meistras” 1 etapas.

Dalyvavo 3 klasių mokiniai: Aurelija Bakanovaitė 3a, Vilius Kuginis 3a, Jurgita Repečkaitė 3a, Geimina Cipkutė 3b, Rusnė Matuizaitė 3b,Meda Šakočiūtė 3b, Ugnė Burovaitė 3c, Smiltė Gudaitytė 3c, Dominyka Almanytė 3c, Redas Cibas 3d, Adelė Lukoševičiūtė 3d, Elzė Valatkaitė 3d.

4 klasių mokiniai: Kotryna Bizunovičiūtė 4a, Brigita Budėnaitė 4a, Gerda Višinskaitė 4a, Saulė Malinovskaja 4b, Meda Ražinskaitė 4b, Ieva Mikučionytė 4b, Ema Gecevičiūtė 4c,Milda Kurgonaitė 4c, Gabija Kišonaitė 4c, Aurėja Ertmanaitė 4d, Simas Sakalauskas 4d, Adelė Saulėnaitė 4d. Sveikiname I etapo konkurso nugalėtojus: Ugnę Burovaitę 3c( mokyt. Rita Cicėnienė) ir Medą Ražinskaitę 4b(mokyt. Aldona Barišauskienė).

II diktanto etapas vyks lapkričio 12 dieną Vilniaus Maironio progimnazijoje. Linkime sėkmės.

Atnaujinta: 2015/11/16

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”