10340467-3d-illustration-of-a-gold-feather-for-a-pen-on-a-white-background2016 m.  kovo 7 d. Jono Basanavičiaus progimnazijoje įvyko „Auksinės plunksnos“ konkursas, kurį organizavome antrą kartą. Jame dalyvavo 20 penktokų.

  Konkurso tikslai:

– skatinti mokinius dailiai, taisyklingai rašyti,

– mokyti gramatikos taisykles taikyti praktiškai.

Pirmiausia penktokai rašė diktantą „Tėviškėje“, kurį sukūrė lietuvių kalbos mokytojos Angelė ir Gražina. Vėliau mokiniai atliko kūrybinę užduotį – prie  „LIETUVA“ pridėjo žodžius, apibūdinančius Lietuvą. Sveikiname  „Auksinės plunksnos“ konkurso nugalėtojus:

I-oji vieta – DONATA  JACKEVIČIŪTĖ, 5a kl.

II-oji vieta – ARIJA  ČEPAITYTĖ, 5a kl.

II-oji vieta – AUSTĖJA  MAČIUNSKAITĖ, 5d kl.

Parengė Angelė Mičiūnienė


Atnaujinta: 2016/03/17

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!