2016-04-08 18.34.08Balandžio  8d. Radvilų gimnazijoje vyko respublikinė moksleivių integruota tikybos-dailės-geografijos konferencija „VISA, KĄ TĖVAS TURI, YRA IR MANO“, skirta Gailestingumo metams paminėti. Joje dalyvavo ir Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos moksleivė Jogailė Čojutė, kuri puikiai pristatė Šventojo Veido Teresę, sužavėjo komisijos narius ir klausytojus bei laimėjo laureatės vardą.

 

Tikybos mokytoja Genovaitė Dobikaltienė

 Konferencijos dalyviai:

DSC_0061 (1)

Atnaujinta: 2016/04/20

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines