2024m. kovo22 dieną minint Pasaulinę vandens dieną Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje vyko Respublikinė pradinių klasių gamtamokslinė konferencija “Vandens galia…” Renginio organizatorės mokytojos metodininkės Vilma ir Jolanta. Konferencijos koordinatorė direktoriaus pavaduotoja Inga. Konferencijos vedantieji – 4s klasės mokiniai: Maja ir Gabrielius. Šios konferencijos tikslas- analizuojant mus supantį pasaulį, skatinant aktyvų mokinių bendradarbiavimą ir tenkinant jų saviraiškos poreikius, žadinti mokinių norą domėtis aplinkosaugos problemomis.

Konferencijoje dalyvavo mokiniai iš visos Lietuvos. Sulaukėme dalyvių iš Širvintų pradinės mokyklos, Trakų pradinės mokyklos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazijos,  Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos, Vilniaus Gedimino miesto mokyklos, Vilniaus Žygimanto Augusto progimnazijos, Balsių progimnazijos, Vilniaus “Atžalyno” mokyklos-darželio, Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos, Vilniaus Maironio progimnazijos bei Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos. Jaunieji mokslininkai analizavo mus supantį pasaulį, domėjosi aplinkosaugos problemomis, dalinosi atrastomis žiniomis apie Lietuvos vandens telkinius, jų svarbą, išsaugojimą. Taip pat dalinosi patirtimi, žiniomis, atradimais, demonstravo bandymus. Mūsų mokyklos 2v klasės mokinė Patricija R.  (mokytoja Agnė Levickienė) pristatė naują ateities profesiją- vandens someljė ir kvietė konferencijos dalyvius į vandens degustaciją.

Dėkojame ir džiaugiamės, kad jaunieji tyrėjai ne tik įgijo žinių, išklausė savo bendraamžių pranešimus, bet ir atidžiai stebėjo bandymus, turėjo galimybę prisiliesti prie vieno iš svarbiausio gyvybės šaltinio- vandens.

Atnaujinta: 2024/03/27

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama