KonferencijaŠių mokslo metų lapkričio 14 dieną mūsų mokyklos aštuntokai, lydimi mokyklos psichologės,  vėl dalyvavo kasmetinėje Kauno Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamoje konferencijoje „Psichologai mokiniams apie mokinius“.

Konferencijos metu VDU psichologijos dėstytojai ir studentai pristatė savo moksliniais tyrimais pagrįstus pranešimus. Pranešimų tematika – jauno žmogaus gyvenimo psichologiniai aspektai, problemų įveikimo būdai, kasdieninių reiškinių psichologinės interpretacijos. Konferencijoje kalbėta apie sėkmingą laiko valdymą, elektronines patyčias ir būdus jų išvengti, apie pozityvų mąstymą, konfliktų sprendimą, kūrybiškumą ir emocijų atpažinimą iš žmogaus balso. Konferencija tikrai neprailgo, visi dalyviai gavo pažymėjimus. Dalyviai džiaugėsi sužinoję naujų, naudingų dalykų, susipažinę su Vytauto Didžiojo universitetu, taip pat aptarė patrauklaus, kokybiško ir nepatrauklaus pranešimo ypatumus.

 

Eglė Čerkauskienė


Atnaujinta: 2013/12/09

Jums taip pat patiks

STEAM veiklos Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje
STEAM veiklos Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!