KonferencijaŠių mokslo metų lapkričio 14 dieną mūsų mokyklos aštuntokai, lydimi mokyklos psichologės,  vėl dalyvavo kasmetinėje Kauno Vytauto Didžiojo universiteto organizuojamoje konferencijoje „Psichologai mokiniams apie mokinius“.

Konferencijos metu VDU psichologijos dėstytojai ir studentai pristatė savo moksliniais tyrimais pagrįstus pranešimus. Pranešimų tematika – jauno žmogaus gyvenimo psichologiniai aspektai, problemų įveikimo būdai, kasdieninių reiškinių psichologinės interpretacijos. Konferencijoje kalbėta apie sėkmingą laiko valdymą, elektronines patyčias ir būdus jų išvengti, apie pozityvų mąstymą, konfliktų sprendimą, kūrybiškumą ir emocijų atpažinimą iš žmogaus balso. Konferencija tikrai neprailgo, visi dalyviai gavo pažymėjimus. Dalyviai džiaugėsi sužinoję naujų, naudingų dalykų, susipažinę su Vytauto Didžiojo universitetu, taip pat aptarė patrauklaus, kokybiško ir nepatrauklaus pranešimo ypatumus.

 

Eglė Čerkauskienė


Atnaujinta: 2013/12/09

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!