Konferencija „Matematika aplink mus”

 

Sausio 16 d.  8d klasės mokiniai Aurėja Ertmanaitė ir Robertas Stasiūnas dalyvavo Sofijos Kovalevskajos progimnazijoje vykusioje Vilniaus miesto 5 – 8 kl. mokinių matematikos konferencijoje „Matematika aplink mus”. Mokiniai skaitė pranešimą „Chemijos ir matematikos mokslų sąsajos”. Matematika – tai mokslas, kurį galima pritaikyti  beveik visų dalykų pamokose. Reikia tik surasti atitinkamus sąlyčio taškus. Integruotos pamokos – tai priemonė, kuria naudojantis mokymasis tampa greitesnis ir paprastesnis, o įgytos žinios gilesnės ir labiau apibendrintos.

Konferencijos tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi matematika, plėtoti jų komunikacinius gebėjimus, suteikti mokiniams galimybę pasidalinti savo idėjomis. Toks renginys yra ne tik puiki proga  pabendrauti, bet ir  galimybė įgyti naujų įgūdžių bei patirties.

Mokinius šiai konferencijai ruošė chemijos mokytoja Irena Stalnionienė ir matematikos mokytoja Zita Didikienė.

Dėkojame organizatoriams už puikų renginį.

Chemijos mokytoja I. Stalnionienė ir matematikos mokytoja Z. Didikienė

 

Atnaujinta: 2020/01/22

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”