dscf1756Šių metų vasario 11 dieną grupė mūsų mokyklos mokinių, lydimų mokytojų M. Mašanauskienės, G. Dobikaltienės ir mokyklos psichologės E. Čerkauskienės Tarptautinės ligonių dienos proga koncertavo Respublikinės psichiatrijos ligoninės pacientams. Vaikai tikrai pasistengė – koncerte skambėjo dainos, eilėraščiai, instrumentiniai kūriniai. Klausytojų prisirinko pilna salė.  Ligoniai šiltai priėmė svečius, džiaugėsi ir nuoširdžiai plojo atlikėjams. Po koncerto vaikai buvo apdovanoti saldainiais ir ligonių kurtais atvirukais bei dailės albumu „Draugystė“. Vėliau apžiūrėjome ligoninėje veikiančią dailininkės Aušros Čapskytės pasakų iliustracijų parodą. Išvykome puikios nuotaikos – vaikai ligoniams dovanojo mažą stebuklą.

Eglė Čerkauskienė

Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas