Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija savo veiklas planuoja vadovaudamasi  2014 -2018 m.   progimnazijos strateginiu planu. Liko tik vieneri metai iki naujos strategijos sukūrimo, todėl  2017 m. gruodžio 27-28 d. progimnazijoje, dalyvaujant mokytojams, pagalbiniam personalui, tėvams ir mokiniams, įvyko  strateginio planavimo seminaras. Seminarą vedė Švietimo ir mokslo ministerijos Strateginių programų skyriaus vedėjas Ričardas Ališauskas. Per dvi seminaro dienas aptarėme Vilniau miesto švietimo strategines kryptis, strateginio proceso modelius, išgryninome, kurios vertybės egzistuoja mūsų progimnazijoje, suformulavome savo misiją bei tikslus ir uždavinius strategijai įgyvendinti.

Progimnazijos bendruomenės dar laukia dideli darbai, kuriant 2019-2023 m. progimnazijos strateginį planą.

AdministracijaAtnaujinta: 2018/03/12

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama