Vasario 27 dieną mūsų mokykloje vyko akcija „Kokios spalvos Tavo nuotaika?“ Nuo pat ryto mokiniai buvo kviečiami balsuoti už nuotaikos, su kuria atėjo į mokyklą, spalvą. Akcijoje dalyvavo 447 mokiniai, 3 mokytojai ir 4 tėveliai. Daugiausia apklaustųjų pasirinko geltoną spalvą – jų buvo net  129. Taip pat daugelis rinkosi žalią,  mėlyną,  raudoną, kiek mažiau oranžinę ir pilką, o mažiausiai pasirinkimų teko rudai spalvai. Kitą dieną stende buvo pristatytos spalvų reikšmės taip pat kėlė mokinių susidomėjimą. Akcijos tikslas buvo ne tik paklausti bendruomenės narių, kaip jie jaučiasi, bet  ir dovanoti šypseną, kas, panašu, tikrai pavyko.

Psichologė Eglė Čerkauskienė


Atnaujinta: 2014/03/03

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė