nr-20161207_080935Baigėsi gruodis, kaip ir kasmet norime  apžvelgti paskutinį metų mėnesį  organizuotus renginius:  tradicinį projektą  ,,Kalėdiniai skaitymai“ ir šio projekto palydovę ,,Knygų Kalėdų“ akciją.

 ,,Kalėdinių skaitymų“ projekto metu įvyko 44 susitikimai su pradinių klasių mokiniais. Pasakas ir istorijas skaitė 14 savanorių. Tai geros emocijos ne tik vaikams, bet ir patiems skaitovams, tai skatinimas  ne tik klausytis, bet ir skaityti .

 Nepaliaujame stebėtis ,,Knygų Kalėdų“ akcija, kai gerumo ir noro dalintis ,,virusas“ paliečia vis daugiau  bendruomenės narių, rėmėjų.  Šios akcijos metu mokyklos bibliotekai buvo padovanota 270 knygų ir kitų leidinių. Džiugina ir tai, kad dovanojant knygas, vis dažniau atsižvelgiama į pageidaujamų  ir reikalingų knygų sąrašus. Ačiū jums.

Po žiemos atostogų sugrįžusius mokinius  kviečiame  į mokyklos biblioteką susipažinti su naujomis akcijos metu padovanotomis knygomis. Paroda ,,Knygų Kalėdų“ akcija padovanojo…“  laukia jūsų!

Dėkojame visiems parėmusiems biblioteką knygomis ,,Knygų Kalėdų“ akcijos metu, tai pat  skaitovams-savanoriams už vaikams skaitytas pasakas ir istorijas.

 

Informaciją rengė Irena Karpavičienė


Atnaujinta: 2017/01/11

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė