,,Knygos padeda neskubėti, knygos moko pastebėti, knygos kviečia…“ – sako  rašytojas Kęstutis Kasperavičius savo kreipimesi į pasaulio skaitytojus.

Tradicinė šventė, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai, mokykloje įvyko balandžio 5 dieną. Renginyje dalyvavo 1 ir 3 klasių mokiniai. Mokytojas Laurynas Janulis savo ypatingu skaitovo talentu užbūrė  klausytojus, perskaitydamas Kęstučio Kasperavičiaus tekstą ,,Knygos padeda neskubėti“.

Renginio metu buvo paskelbtas šių metų populiariausių mokyklos bibliotekoje esančių knygų penketukas, pasveikinti aktyviausi bibliotekos skaitytojai. Sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Rakauskienė. Renginį papuošė mokytojos Ritos Cicėnienės vadovaujami 2c klasės mokiniai.  Mažieji aktoriai  parodė spektaklį ,,Žaidžiame eilėraščius“,  pastatytą pagal                   V. Palčinskaitės kūrybą.

Nuostabus jausmas, kai jauti, kad tavęs klausosi, dar nuostabiau, kai supranti, kad buvai išgirstas.  Vaiko pasaulį apšviečia vaikiška knyga.

 

Irena Karpavičienė

 

Atnaujinta: 2019/04/08

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama