,,Knygos padeda neskubėti, knygos moko pastebėti, knygos kviečia…“ – sako  rašytojas Kęstutis Kasperavičius savo kreipimesi į pasaulio skaitytojus.

Tradicinė šventė, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai, mokykloje įvyko balandžio 5 dieną. Renginyje dalyvavo 1 ir 3 klasių mokiniai. Mokytojas Laurynas Janulis savo ypatingu skaitovo talentu užbūrė  klausytojus, perskaitydamas Kęstučio Kasperavičiaus tekstą ,,Knygos padeda neskubėti“.

Renginio metu buvo paskelbtas šių metų populiariausių mokyklos bibliotekoje esančių knygų penketukas, pasveikinti aktyviausi bibliotekos skaitytojai. Sveikinimo žodį tarė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aušra Rakauskienė. Renginį papuošė mokytojos Ritos Cicėnienės vadovaujami 2c klasės mokiniai.  Mažieji aktoriai  parodė spektaklį ,,Žaidžiame eilėraščius“,  pastatytą pagal                   V. Palčinskaitės kūrybą.

Nuostabus jausmas, kai jauti, kad tavęs klausosi, dar nuostabiau, kai supranti, kad buvai išgirstas.  Vaiko pasaulį apšviečia vaikiška knyga.

 

Irena Karpavičienė

 

Atnaujinta: 2019/04/08

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”