Kinas – ne tik laisvalaikio praleidimo būdas. Jis gali padėti mokytis. Kino klubas – projektas, pasirašytas su Lietuvos kino centru. Bendradarbiaudamas su kino sektoriumi Lietuvoje, jis atveria plačias galimybes mokiniams nemokamai ir legaliai peržiūrėti daugybę Lietuvos ir pasaulio režisierių kūrinių.

Klubo tikslas – pasiūlyti moksleiviams patrauklesnį būdą mokytis, per filmus pažinti įvairiausių šalių kultūras, turiningesnį laisvalaikį ir filmų įvairovę. Mokiniai semsis kitokios kultūrinės patirties, be to, leis laiką neformalioje aplinkoje, laisvai bendraus, diskutuos, mokysis drąsiai išsakyti nuomonę jiems patiems aktualia tema. Dalyvaudami kino klube, moksleiviai stiprins bendravimo gebėjimus, ugdys kritinį mąstymą, pasitikėjimą savimi, semsis papildomos informacijos, susijusios su įvairiais dėstomais dalykais.

Kviečiame trečiadieniais 15 val. į 108 kabinetą. Dalyvių amžius – 6-8 klasės.

Mūsų bendradarbiai – Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos.

 

Tikybos ir etikos mokytoja G. Dobikaltienė

 

Atnaujinta: 2018/12/04

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama