img_9217

Gegužės 30 dieną mokykloje tvyrojo pakili nuotaika: pradinių bei penktų klasių mokiniai užbaigė mokslo metus. Penktokams buvo įteikti padėkos raštai už puikų, labai gerą ir gerą mokymąsi.

Dėmesio centre tądien buvo ketvirtokai. Jiems buvo įteikti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai. Pasidžiaugti kartu su ketvirtokais atėjo ir jų tėveliai, mokytojai. Susirinkusiesiems mokiniai padovanojo gražią šventę – vaidino, dainavo, liejosi eilės, linkėjimai. Ketvirtokai dėkojo savo pirmosioms mokytojoms ir įteikė gėlių. Šventės pabaigoje ketvirtokai savo svajones margaspalviais balionais paleido į dangų.

 

 

Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2014/08/26

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines