DSC_0011Lietingą spalio 23 d. rytą gausi 8A ir 8C mokinių kompanija išdardėjo į Žemaitiją. Važiuodami mokiniai linksmai klegėjo ir smalsiai dairėsi pro langą į rudens ūkanas. Šėldamas ir besitaškydamas spalvotais lapų purslais vėjas žaidė lietaus išplaktų medžių šakose.

Rytmečio vieškeliai mus pirmiausia nuvedė į Šiluvos miestelį. Čia aplankėme koplyčią, pastatytą Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo garbei. Vėliau vykome į Kelmės dvarą – muziejų. Klausėmės pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius. Savo taiklumą mokiniai noriai išbandė šaudydami iš lanko į taikinį. Darganotą dieną skaidrino ant laužo virta indėniška arbata bei sausainiai.

DSC_0211 DSC_0122

Kelionę tęsėme Šiauliuose. Po trumpo pasivaikščiojimo saulės mieste aplankėme ,,Rūtos” fabrike įsikūrusį muziejų. Čia gilinomės į šokolado istoriją. Mokiniai sužinojo, kokį ilgą kelią nukeliauja kakavmedžio vaisių sėklos, kol iš jų pagaminamas šokoladas.

DSC_0172 DSC_0152 DSC_0143

Vakarop gerai nusiteikęs būrys aštuntokų pasuko namo. Džiaugdamiesi gerai praleista diena, mokiniai visą kelią juokavo, dalinosi įspūdžiais.

 

8A klasės auklėtoja Simona Stankutė,

8C klasės auklėtoja Asta Šalkauskaitė

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas