Kelionė po Žemaitijos kraštą

DSC_0011Lietingą spalio 23 d. rytą gausi 8A ir 8C mokinių kompanija išdardėjo į Žemaitiją. Važiuodami mokiniai linksmai klegėjo ir smalsiai dairėsi pro langą į rudens ūkanas. Šėldamas ir besitaškydamas spalvotais lapų purslais vėjas žaidė lietaus išplaktų medžių šakose.

Rytmečio vieškeliai mus pirmiausia nuvedė į Šiluvos miestelį. Čia aplankėme koplyčią, pastatytą Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo garbei. Vėliau vykome į Kelmės dvarą – muziejų. Klausėmės pasakojimo apie indėnų gyvenimo papročius. Savo taiklumą mokiniai noriai išbandė šaudydami iš lanko į taikinį. Darganotą dieną skaidrino ant laužo virta indėniška arbata bei sausainiai.

DSC_0211 DSC_0122

Kelionę tęsėme Šiauliuose. Po trumpo pasivaikščiojimo saulės mieste aplankėme ,,Rūtos” fabrike įsikūrusį muziejų. Čia gilinomės į šokolado istoriją. Mokiniai sužinojo, kokį ilgą kelią nukeliauja kakavmedžio vaisių sėklos, kol iš jų pagaminamas šokoladas.

DSC_0172 DSC_0152 DSC_0143

Vakarop gerai nusiteikęs būrys aštuntokų pasuko namo. Džiaugdamiesi gerai praleista diena, mokiniai visą kelią juokavo, dalinosi įspūdžiais.

 

8A klasės auklėtoja Simona Stankutė,

8C klasės auklėtoja Asta Šalkauskaitė


Atnaujinta: 2015/10/29

Skip to content