balionėliai2013 m. rugsėjo 27 d. 6 d klasė keliavo po Vilnijos kraštą, aplankė naująją Medininkų pilies ekspoziciją. Mokinius sužavėjo paveikslai, vaizduojantys Žalgirio mūšį. Pro akis neprasprūdo ir tie kūriniai, kuriuose pavaizduotos Vilniaus, Kauno, Krėvos ir Medininkų pilys. Didžiulį įspūdį paliko senųjų meistrų sidabro dirbinių ekspozicija, medžioklės trofėjų paroda.

Apžvalgos aikštelėje mokiniai gėrėjosi rudens gamtos grožiu, vėliau šaudė iš lankų, kalė senoviškas monetas. Ekskursiją vaikai tęsė prie memorialo, skirto septyniems Lietuvos sienos gynėjams. Taip  6 d klasė pagerbė 1991 metų liepos 31 dieną nužudytųjų gynėjų atminimą.

Vėliau mokiniai užkopė į aukščiausią Lietuvos vietą – ledynų nugludintą Juozapinės kalną, iškilusį  292,3 m. virš jūros lygio.

Smagu Vilnijos krašte. Tuo įsitikinsite ir patys, jei aplankysite Liubavo muziejų, Europos parką, Čekoniškių verbų muziejų bei prie Vilnijos ežero esantį skulptūrų muziejų. Visa tai čia pat, už keliolikos kilometrų.

[nggallery id=13]

Lietuvių kalbos mokytoja Angelė Mičiūnienė,

6d klasės auklėtojas Vitalis Vošterys


Atnaujinta: 2013/10/02

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė