dsc_0017

Gruodžio pabaigoje net 60 mūsų progimnazijos 6-8 klasių mokinių vyko į edukacinę kelionę – į Lenkiją. Aplankėme Varšuvoje esantį Koperniko mokslų centrą, kur mokiniai turėjo galimybę kelias valandas savarankiškai domėtis dabartiniais įvairių mokslo sričių pasiekimais. Mokiniai šį muziejų vertino kaip įdomių, naujų mokslo pasiekimų centrą, kuriame vaikšto kalbantys robotai, prietaisas nupiešia tavo portretą, muzikos instrumentai patys groja, vos juos palietus ir t.t. Mokinius lydinčios mokytojos ne mažiau už vaikus buvo nustebintos mokslo pasiekimų įdomybėmis.

Po apsilankymo muziejuje pasivaikščiojome po Varšuvos senamiestį, grožėjomės spalvingai Kalėdoms papuoštomis gatvėmis, kurias supa restauruoti viduramžius menantys namai ir bažnyčios.

Tekstas – Marijos Mašanauskienės,

Foto – Simonos Stankutės, Jolitos Šakočiuvienės


Atnaujinta: 2014/01/16

Jums taip pat patiks

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena
Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą