balionėliaiŠį pavasarį Lietuvos jaunimo neformaliojo švietimo centro organizuojamame tarptautiniame projekte „Paukščių palydos“ 8A klasės mokinės Aistė Mažeikaitė ir Saulė Stankevičiūtė  pristatė Vingio parko paukščių stebėjimus. Spalio mėnesio pradžioje su grupe įdomiausius mokslinius tyrimus atlikusių mokinių mergaitės bei mokines ruošusi mokytoja išvyko į Riugeno salą Vokietijoje, kur stebėjo gervių pulkus šių paukščių nakvynės vietose migracijos metu. Tai buvo tęstinė projekto „Paukščių palydos“ dalis.

Kelionėje aplankėme Štralzundą, Hanzos sąjungos miestą, kuris yra įrašytas į UNESCO sąrašą ir jame esantį Okeanijos bei jūrų muziejų, daug laiko praleidome Vokietijos Gervų informacijos centre. Centro vadovas Giunteris Novaldas mus supažindino su gervėmis. Mokomojoje – pažintinėje kelionėje po Angermiundės  Šorfhaide-Chorino biosferos rezervatą pasivaikščiojome po senuosius Europos bukų miškų masyvus.

Kelionės metu paukščių pažinimo pamokas gamtoje vedė profesorius Petras Kurlavičius,  vyko įvairios viktorinos, kur mokyklos mokinės Aistė ir Saulė puikiai pasirodė ir gavo dovanėlių.

Ilga ir turininga kelionė truko keturias dienas. Ji džiugino naujomis pažintimis su bendraminčiais.

Biologijos mokytoja

Vilma Gudynienė


Atnaujinta: 2013/10/24

Jums taip pat patiks

Kaziuko mugė
Kaziuko mugė
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
STREAM konkursas – kūrybinės dirbtuvės „TVARŪS INŽINERINIAI SPRENDIMAI IR GYVENAMOJI APLINKA“
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai