Progimnazijoje antrų klasių mokiniams vyko edukacinės pamokėlės apie tai, kaip naudotis viešuoju transportu ir kultūringai jame elgtis. Pamokėles organizavo Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“. Edukacinių pamokėlių tikslas – supažindinti vaikus su bilietų, maršrutų sistemomis ir kultūringa elgsena keliaujant viešuoju transportu. Mokiniams buvo rodomas filmukas, dalinamos dovanėlės. Antrokai buvo aktyvūs, uždavinėjo daug klausimų. Jie noriai diskutavo apie Vilniaus viešąjį transportą, dalinosi savo patirtimi, pasakojo smagius nutikimus.

Atnaujinta: 2018/10/25

Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena