Kovo 11-ąją progimnazijoje pasitikome susikaupę, bet džiaugsmingi. Nepriklausomybės atgavimo proga nemaža 6n ir 6č klasių kompanija kūrė dekoracijas, pritaikė muziką ir suvaidino spektaklį „Kokia paslaptis viduje?“ 6č pagamino Vilniaus televizijos bokštą, pasakotojų vaidmenį atliko Augustas, Justas ir Linas.

Spektaklio idėja mokytojai Živilei Stankevičienei gimė pamačius Godos Valentukevičiūtės pagamintą lėlę marionetę, kuri vaidinime tapo centrine spektaklio figūra, reiškiančia Laisvę. Šią lėlę lagaminėlyje į sendaikčių krautuvėlę atnešė pagyvenusi dama (Liepa), o vėliau įsigijo mergaitė (Patricija), kuri atėjo į krautuvėlę su mama (Elze), ieškančia antikvarinio puodelio. Matote, kaip viskas nepaprasta! 

Krautuvėlės savininkas Haroldas, o pardavėja – Tautė, kuri sukūrė kareivių (Justino, Gusto, Balio ir Edvino) uniformas, Arijana ir Goda gamino krautuvėlės lentynas, ne vienas pagalbininkas dar piešė ir karpė…

Dėkojame mergaitėms, kurios tyliai suko laiko ratą, nešiodamos dekoracijas – Elinai, Simonai, Rusnei, Vasarei. Ačiū muzikantams Oskarui, Leonardui, Nomedai už gyvą garsą.

Už vaidinimui paskolintus lagaminus širdingai dėkojame dailės mokytojai Jolitai ir Adomui, įspūdingą telefoną atbogino Arijana, vertingų senų daiktų atnešė ir Haroldas – jie pravertė spektaklyje. Visiems visiems ačiū už draugystę, vienybę ir laisvę!

 

Atnaujinta: 2024/03/08

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama