2017 m. kovo 3 d. mokykloje vyko Kaziuko mugė. Mugėje dalyvavo neįtikėtinai daug mokinių. Vyresnieji, kurie ruošėsi prekiauti mugėje, buvo anksčiau paleisti iš ketvirtos pamokos (ši buvo sutrumpinta dešimt minučių). Fojė vykusioje mugėje dalyvavo septintokai ir aštuntokai. Kaip visada, populiariausia preke mugėje išliko įvairiausi saldumynai, kepiniai ir kiti skanėstai, tačiau buvo ir tokių, kurie prekiavo savo pagamintais dirbiniais. Mugėje savo pirkėjo sulaukė kiekviena prekė. Pradinukų Kaziuko mugė taip pat sulaukė labai didelio mokinių ir mokytojų susidomėjimo. Čia daugiausiai buvo pardavinėjami įvairūs kepiniai ir kitokie skanėstai. Į šią mugės dalį mielai ėjo ir vyresni mokiniai. Visų nuotaika buvo pakili ir džiaugsminga. Mokyklos Kaziuko mugėje prekiaujantys žmonės nesiekė vien pelno. Fojė buvo galima nusipirkti ledų, loterijos bilietų. Surinkti pinigai buvo skirti mūsų mokyklai. Mokyklos Kaziuko mugė truko net keturiasdešimt minučių. Visiems pakako laiko apsipirkti ir užkąsti. Čia kiekviena prekė rado savo pirkėją.

 

7 d klasės mokinė Gabija Gnėdikaitė 

 

Auksė Žemaitytė užfiksavo šventės akimirkas:

 


Atnaujinta: 2017/03/09

Jums taip pat patiks

Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!
Sveikiname konkurso “Temidė 2023” nugalėtojas!