Birželio 9 d. progimnazijoje vyko karjeros dienos. 5–8 kl. mokiniai turėjo galimybę susipažinti su įvairių profesijų atstovais, iš arčiau pamatyti jų specifiką, darbo pobūdį. Mokiniai bendravo su Vilniaus paslaugų profesinio mokymo centro, Vilniaus jaunimo užimtumo skyriaus, Vilniaus profesinio pasirengimo centro, Lietuvos asociacijos triračių sporto atstovais. Mokiniai taip pat turėjo galimybę susipažinti su TV prodiuserio, choreografijos, skulptoriaus, statybų inžinieriaus, policijos pareigūno, kino grimo dailininko ir kitomis profesijomis. Kartu nagrinėjo, kas yra kvantinė fizika ir lazeriai, kalbėjosi su Nacionalinės regbio rinktinės narias ir treneriais, Lietuvos Muaythai federacijos prezidentu. Labai džiaugiamės visomis veiklomis ir sakome ačiū mokinių tėveliams, kurie taip pat sutiko dalyvauti karjeros dienose ir pristatyti savo profesijas. Pristatymai buvo įdomūs, turiningi ir naudingi. Karjeros diena prabėgo labai greitai ir buvo prasminga, nes visi pasisėmėme žinių ir patirties.

Atnaujinta: 2021/06/11

Jums taip pat patiks

Nemokami būreliai
Nemokami būreliai
Tęsiame mokyklos tradiciją su penktokais keliaudami po Jono Basanavičiaus gimtuosius kraštus
Mokamų būrelių mugė
Mokamų būrelių mugė