20151219_141319Žvarbų ir lietingą gruodžio 19 dienos šeštadienį 3 d klasės bendruomenė  praleido Paukščių kaime, Ignalinos rajone, ieškodami Kalėdų. Ant laužo kepėme kiaušinienę ,,Piratakį“, klausėmės šeimininkės Laimos pasakojimų apie kiaušinius, jų įvairovę, senoje gryčioje vaišinomės karšta arbata, sausainiais, dainavome kalėdines dainas, deklamavome eilėraščius. Sutikome ir Kalėdų senelį, kuris šiemet pametė savo roges ir elnius, padėjome jam jų ieškoti. Žinoma, juos suradome, paslėptus tarp šiaudų.

Kaip tikri miestiečiai atvykę į kaimą, išmėginome linksmybes šiene, susipažinome su daug paukščių rūšių, gainiojome žąsis, antis, avinukus, pamatėme strutytę, kuriai tik 4 mėnesiai, ji kasdien paauga po 1 cm. Buvo labai linksma ir smagu. Iš kelionės grįžome kupini įspūdžių ir gerų emocijų.

20151219_143438 20151219_143130

 Mokytoja Rasa Solovejienė

 

Atnaujinta: 2015/12/22

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”