6-dGruodžio 19 d. mūsų progimnazijoje vyravo šventinė dvasia, įprastą darbinę nuotaiką drumstė kalėdinis šurmulys. Mokykla buvo pripildyta jaunatviško vaikų klegesio ir juoko. Visi ruošėsi Kalėdų vaidinimams, kurių tema šiemet buvo kino filmai. Mokiniai pademonstravo neįtikėtiną kūrybiškumą, visi pasirodymai buvo originalūs, nuotaikingi.

Profesionaliausi ir originaliausi pripažinti 6d klasės mokiniai ir jų pasirodymas „Žiema“. Pirmąją vietą laimėjo 8a klasės mokiniai su pasirodymu „Žado baidynės“, antrąja vieta džiaugėsi 6b klasės mokiniai, suvaidinę filmą „Vienas namuose“, trečioji vieta atiteko 6a klasei už pasirodymą „Gelbėjant Kalėdų senelį“.

Nuotaikingiausi buvo 7d klasė ir jų vaidinimas „Vedęs ir turi vaikų“, nuoširdžiausiais išrinkti 6c klasės mokiniai, papasakoję publikai „Kaip Grinčas Kalėdas vogė“, o linksmiausi buvo 7c klasė ir jų pasirodymas „Keista istorija“.

Sumanių, kūrybingų, išradingų mokinių dėka kalėdinė šventė virto mažyčiu stebuklu, kuris visiems suteikė džiaugsmo, gerų emocijų.

Lietuvių kalbos mokytoja Asta Šalkauskaitė

Atnaujinta: 2014/01/02

Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”