Šių metų gruodžio  1 – 20 dienomis  mokykloje vyko tradiciniai  ,,Kalėdiniai   skaitymai“, skirti 1-4 klasių mokiniams.  Projekto tikslas – skaityti mokiniams balsu, turtinti žodyną, lavinti vaizduotę ir girdimąjį suvokimą, atskleisti iš protėvių atėjusią ir pasakose užkoduotą išmintį.

 Šiais metais  pradinių klasių mokiniams skaityti kalėdines pasakas ir istorijas užsiregistravo dvidešimt keturi savanoriai. Tai mokytojai,  mokyklos administracija,  pagalbos mokiniui specialistai,  ūkio darbuotojai. Sulaukėme  ypatingų svečių iš  JAV ambasados – kultūros atašė Sarah  Talalay. Gerbiama viešnia pateikė mums net keletą staigmenų.  Susitikimo metu  4b klasės mokiniams  lietuviškai perskaitė pasaką ,,Kaip Grinčas Kalėdas vogė“ bei  mokyklos bibliotekai padovanojo puikiausių amerikiečių rašytojų  knygų. Už tai esame be galo dėkingi.

bn gh

 Nuotr.: Jūratė Kirvaitienė (1), JAV ambasados kultūros atašė, p. Sarah Talalay (2)

Paskaityti pasakų atvyko mokiniai iš Jono Basanavičiaus gimnazijos:  Diana Baginskaitė, Milena Kamskaitė, Inesa Pačinskaitė, Silvija Minkauskaitė. Dėkojame gimnazistėms ir jas palydėjusiai  bibliotekininkei Genovaitei Rusinovienei.

bbv

Kalėdinė gerumo dvasia  pasiekė Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namus. Čia lankėsi Jono Basanavičiaus progimnazijos mokiniai. Jie mažyliams skaitė knygeles, žaidė ir dalinosi savo gerumu. Mokinius lydėjo mokytojos G. Dobikaltienė, M. Mašanauskienė, bibliotekininkė Irena Karpavičienė.

mjhmj eygu

 Tikime, kad tiek klausytojai, tiek skaitovai pajuto artėjančių Kalėdų dvasią. Dvasiniai lobiai neperkami – jie ugdomi su meile ir knyga.

IMG_0637 (2) IMG_0634 (2) IMG_0633 (4) IMG_0633 (3) IMG_0578 IMG_0573 IMG_0242a IMG_0236a IMG_0235 IMG_0213


Atnaujinta: 2016/01/19

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”