Gerbiami progimnazijos bendruomenės nariai,

Kalėdų laukimas – ne tik ramybės, susikaupimo, džiugaus laukimo metas, bet ir laikotarpis, kai kiekvienas norime padaryti gera savo artimui, vargšui, vienišam senoliui ar bėdos prispaustam žmogui. Tai laikas, kviečiantis geriems darbams.

Kviečiame prisijungti prie rengiamos kalėdinės akcijos „Gerumu sušildyk“ ir dalintis gerumu su mūsų mikrorajone gyvenančiais vienišais, nepriteklių patiriančiais senoliais.

Kuklią, bet širdžiai mielą dovanėlę galite atnešti ir palikti mokyklos I aukšto fojė.

Senelius pradžiugintų:

• šildančios dovanėlės: šalikas, kepurė, kojinės ar pirštinės (tik nauji, nedėvėti gaminiai);
  •  jauninančios dovanėlės: rankų kremas, higienos reikmenys;
  •  sveikatinančios dovanėlės: medus, čiobrelių ar kitokia arbatėlė;
  •  malonių akimirkų dovanėlės: kavos pakuotė, saldainiai, meduoliai ir kitokie gardumynai;
  •  turiningo laisvalaikio dovanėlės: knygos, žurnalai ir kitos malonios dovanėlės.

Akcijos organizatoriai

Atnaujinta: 2021/12/06

Septintų klasių STEAM kelionė arba gamtamokslės pamokos „be sienų”