Grupelė mūsų mokyklos penktokų bei aštuntokų originaliai šventė Vasario 16-ąją. Mokiniai nuvyko į Maironio giraitę, kurią 2012 m. poeto 150 – osioms gimimo metinėms paminėti pasodino tuometiniai šeštokai.

Tautinėmis juostelėmis vaikai papuošė visus ten augančius ąžuoliukus, padainavo kelias dainas medeliams ir tėviškei. Paskui sukūrė laužą, pasivaišino skanumynais, gėrė arbatą ir džiaugėsi švelniu jau pavasariu kvepiančiu oru.

Smagu, kai mokiniai nori valstybines šventes švęsti netradiciškai, gamtoje, taip tarytum prisiliesdami prie gimtosios Lietuvos  žemės.

Etikos mokytoja Marija Mašanauskienė

Atnaujinta: 2019/02/21

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”