picu-isveziotoja-sSausio 26 dieną 1E klasės mokiniai keliavo į piceriją, kur mokėsi keti picas! Sužinojome, kad pica – tai itališkas patiekalas, atsiradęs sunkiais laikas, kai trūko maisto. Romos istorijoje minimas plokščias, ant akmens iškeptas tešlos paplotis su alyvuogių aliejumi, prieskoninėmis žolelėmis ir medumi.   

Šiandien visi buvome kepėjai, kūrėme ir skanavome mūsų dienoms įprastas picas! Taip pat turėjome galimybę pasimokyti skaičiuoti pinigus ir būti pardavėjais, pastovėti prie kasos aparato. Pirmokai kavinės darbuotojams uždavė daug klausimų, nes pamatyti picerijos užkulisius labai įdomu!

1 (6) 1 (5) 1 (4) 1 (3) 1 (2) 1 (1)

Mokytoja Ingrida Mereckaitė


Atnaujinta: 2016/02/01

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė