Nuskambėjęs skambutis – ženklas, kad atsivers skaityklos durys. Ir nesvarbu, kad pamoka baigėsi.  Tai dar viena mokyklos erdvė, į kurią  užsukama tada, kai būtina ir tada, kai norisi smagiai praleisti laisvalaikį.

Skaityklos šeimininkė Aistė  yra ta geroji fėja, kuri  visada pasirengusi jums padėti, parodyti, pamokyti, atsakyti į jūsų klausimus.

Čia mielai sutinkamas kiekvienas mokinys ar mokytojas. Tačiau, ne kiekvienas žino ką galima nuveikti mokyklos skaitykloje. Todėl norime trumpai pristatyti mūsų skaityklos teikiamas galimybes.

Skaitykloje  galima:

• surasti informacinių leidinių fondą: kalbų žodynus (prancūzų, anglų, rusų), enciklopedijas ir kt.
  • surasti leidinių prancūzų kalba, kuriuos galima pasiimti į namus.
  • naudotis pedagoginių – metodinių leidinių fondu skirtu mokytojams.
  • naudotis kompiuteriais, internetu – pasitikrinti elektorinį dienyną ,,Tamo“, el. paštą ar atlikti kitas užduotis.
  • skenuoti dokumentus, juos
  • pasinaudoti elektroninių leidinių fondu.
  • skaityti žurnalus. Pvz. mokiniams, besimokantiems prancūzų kalbos, skirti žurnalai: ,,Images Doc“, ,,Okapi“, ,,Le Petit Leonard“, o anglų kalba  apie Japoniją – Niponica. Ir kt.
  • ruošti namų darbus ar ramiai paskaityti iš bibliotekos pasiimtą knygą,
  • kartu su klasės draugais rengti projektinius darbus, pristatymus.
  • leisti laisvalaikį konstruojant. Ketvirtadieniais penktos pamokos metu pradinių klasių mokiniai gali leisti laisvalaikį konstruodami su japonišku konstruktoriumi „LaQ“. (Registruojama ne daugiau 15 mokinių iki trečiadienio).
  • gauti pagalbą, naudojantis kompiuterinėmis informacinėmis technologijomis.

Primename, skaityklos darbo laikas  nuo 9.00-15.00val., 208 kab.

Laukiame jūsų !

Atnaujinta: 2017/10/25