Nuo gruodžio mėnesio Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje organizuojamos judriosios pertraukos, kurių metu pradinukai sportuoja, šoka linijinius šokius ir žaidžia judriuosius žaidimus. Vaikų poreikis judėti yra didžiulis, o kasdienybėje jis dar aktualesnis. Vaikui kasdien reikia 2–3 val. aktyvaus judėjimo tam, kad būtų užtikrintas sėkmingas viso kūno ir jo funkcijų vystymasis. Augančiam žmogui reikia daugiau judėjimo savo kūno sveikatai kurti nei suaugusiajam. Judėdamas vaikas išsikelia užduotį, pats ją įveikia, patirdamas džiaugsmą ir kaupdamas patirtį. Kuo vaiko patirtis turtingesnė, tuo tvirtesnis pagrindas jo tolimesniam augimui.

Mokytoja Ingrida Mereckaitė

Akimirkos:

Atnaujinta: 2017/01/23

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos