3

Balandžio 29 d. Salomėjos Nėries gimnazijoje vyko penktasis tarpmokyklinis talentų konkursas „Mūū-za“. Džiaugiamės ir sveikiname mūsų progimazijos roko grupę „Rock ID“, šiame jubiliejiniame konkurse užėmusią garbingą II-ąją vietą. Mokiniai atliko grupės „Queen“ dainą „Somebody to love“.

Dalyvius vertino autoritetinga komisija: dainininkė, konkurso „Eurovizija 2016“ finalininkė Ieva Zasimauskaitė, „X faktorius“ dalyviai Jonatanas Kazlauskas ir Thomas Tumosa, šokių studijos „Skillz“ šokėjas Dima Sketch.

 

Parengė Vitalis Vošterys

 

 

Konkurso akimirkos:

1   2

4

Atnaujinta: 2016/05/02

Jums taip pat patiks

Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame prisijungti prie kalėdinės gerumo akcijos „Vaikai – vaikams“
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Kviečiame dalyvauti žvakių gamybos, skirtų Ukrainos kariams, akcijoje
Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines