3

Balandžio 29 d. Salomėjos Nėries gimnazijoje vyko penktasis tarpmokyklinis talentų konkursas „Mūū-za“. Džiaugiamės ir sveikiname mūsų progimazijos roko grupę „Rock ID“, šiame jubiliejiniame konkurse užėmusią garbingą II-ąją vietą. Mokiniai atliko grupės „Queen“ dainą „Somebody to love“.

Dalyvius vertino autoritetinga komisija: dainininkė, konkurso „Eurovizija 2016“ finalininkė Ieva Zasimauskaitė, „X faktorius“ dalyviai Jonatanas Kazlauskas ir Thomas Tumosa, šokių studijos „Skillz“ šokėjas Dima Sketch.

 

Parengė Vitalis Vošterys

 

 

Konkurso akimirkos:

1   2

4

Atnaujinta: 2016/05/02

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”