Students-Newspaper-The-Voice6-150x77

Ar žinojote, kad Jono Basanavičiaus progimnazija leidžia laikraštį The Voice, kurį bendromis jėgomis kuria mokiniai ir anglų kalbos mokytojos (Lina Sudintienė, Vitalija Kliasčiūtė, Jolanta Vitkauskienė). Norisi pasidžiaugti, kad žinia apie jų žurnalistinę veiklą sklinda sparčiai, o skaitytojų ratas vis gausėja. Šįkart apie The Voice rašo ir Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija (LAKMA).

Plačiau apie tai: http://www.lakmaonline.lt/why-join-lakma/9-uncategorised/690-vilnius-jonas-basanavicius-pre-gymnasium-students-online-newspaper-the-voice.

 

Parengė Auksė Žemaitytė

 

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas