Students-Newspaper-The-Voice6-150x77

Ar žinojote, kad Jono Basanavičiaus progimnazija leidžia laikraštį The Voice, kurį bendromis jėgomis kuria mokiniai ir anglų kalbos mokytojos (Lina Sudintienė, Vitalija Kliasčiūtė, Jolanta Vitkauskienė). Norisi pasidžiaugti, kad žinia apie jų žurnalistinę veiklą sklinda sparčiai, o skaitytojų ratas vis gausėja. Šįkart apie The Voice rašo ir Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija (LAKMA).

Plačiau apie tai: http://www.lakmaonline.lt/why-join-lakma/9-uncategorised/690-vilnius-jonas-basanavicius-pre-gymnasium-students-online-newspaper-the-voice.

 

Parengė Auksė Žemaitytė

 

Atnaujinta: 2016/03/25

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė