Students-Newspaper-The-Voice6-150x77

Ar žinojote, kad Jono Basanavičiaus progimnazija leidžia laikraštį The Voice, kurį bendromis jėgomis kuria mokiniai ir anglų kalbos mokytojos (Lina Sudintienė, Vitalija Kliasčiūtė, Jolanta Vitkauskienė). Norisi pasidžiaugti, kad žinia apie jų žurnalistinę veiklą sklinda sparčiai, o skaitytojų ratas vis gausėja. Šįkart apie The Voice rašo ir Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija (LAKMA).

Plačiau apie tai: http://www.lakmaonline.lt/why-join-lakma/9-uncategorised/690-vilnius-jonas-basanavicius-pre-gymnasium-students-online-newspaper-the-voice.

 

Parengė Auksė Žemaitytė

 

Atnaujinta: 2016/03/25

Jums taip pat patiks

Minime dr. Jono Basanavičiaus gimimo metines
Progimnazijos prancūzų kalbos mokytojos atstovavo Lietuvai Europos Tarybos šiuolaikinių kalbų centro renginyje.
Rudens šypsenos