Rugpjūčio 24-28 dienomis Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijoje susitiko tarptautinio Erasmus + projekto „Born to Read“ Latvijos, Vengrijos ir Lietuvos dalyviai. Kiekvienos dienos programa intensyvi ir turininga – tai ir edukacinės veiklos mokykloje, ir pažintinės ekskursijos Vilniaus Universitete, senojoje bibliotekoje ir Senamiestyje, Trakuose ir Užutrakyje, Druskininkuose, Liškiavoje ir Merkinėje.

Projektas truko trejus metus, o jo dalyviai – Bulgarijos, Italijos, Ispanijos, Latvijos, Lietuvos ir Vengrijos mokyklų mokiniai ir mokytojai kūrė komiksus ir interaktyvius tekstus, skaitė knygas ir dalinosi žiniomis, mokėsi bendradarbiauti ir pažinti kitas kultūras lankydamiesi vieni pas kitus. Ir nors paskutiniajame projekto susitikime gyvai Vilniuje susitikome tik su latviais ir vengrais, visi kiti projekte dalyvavę mokytojai prisijungė Zoom sesijose aptarti projekto rezultatų, dar kartą pasidalinti įspūdžiais ir gerais prisiminimais bei sutarti, kad net pasibaigus projektui „Born to Read“ bendradarbiavimas tęsis.

Erasmus+ KA2 Strategic  partnership project „BORN TO READ“ No. 2017-1-LV01-KA219-035462

Jums taip pat patiks

Projektas „Europos valstybių vėliavos paslėptos erdvinių kūnų labirintuose“
Tyrėjų diena – 2022
Debiutas frankofoniško teatro festivalyje „Premiers Rideaux“
Debiutas frankofoniško teatro festivalyje „Premiers Rideaux“