20161123_1339021Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ lapkričio 23 d., dr. Jono Basanavičiaus gimtadienį šventė ypatingai – Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazijoje. Čia susirinko mokiniai ne tik iš Vilniaus, bet ir iš Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijos, renginyje dalyvavo fokloro ansamblis „Tyklė“, etnologė Eglė Plioplienė bei gražus būrys gimnazijos mokinių ir mokytojų.

 

Mokytoja Jelena Valiulienė

 

20161123_1427401


Atnaujinta: 2016/11/25

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”