Artėjantį Jono Basanavičiaus gimtadienį 3a ir 4c klasės paminėjo kitaip. Vaikai išbandė mobilią programėlę, kurios autorė – mama Vlada Musvydaitė, sukūrusi virtualų gidą. Kelionės maršrutas – „Basanavičiaus Vilnius“ su  # walk 15.

Mokiniai kelionę pradėjo nuo J. Basanavičiaus paminklo ir per vieną valandą apėjo daugelį vietų, kuriose gyveno ir dirbo tautos patriarchas. Stotelėse vaikai skaitė informaciją apie šį žmogų, buvo skaičiuojami nueiti žingsniai, už kuriuos mokiniai galėjo gauti knygą apie Joną Basanavičių. Maršrutas vaikus labai sudomino.

Kviečiame atsisiųsti mobilią programėlę, pasivaikščioti šiuo maršrutu ir daugiau sužinoti apie lietuvių tautos patriarcho gyvenimą Vilniuje.

Rasa Kacevičiūtė

Atnaujinta: 2018/11/23

Jums taip pat patiks

Bendruomenės sporto diena
Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama