Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 5–8 klasių mokiniai aktyviai dalyvauja prancūziškų komiksų kūrimo konkurse „Je rêve et je dessine“. Komiksų mėgėjų komandos vyko į Prancūzų institutą Lietuvoje, kur susirinkusiems mokiniams iš viso miesto buvo suorganizuota komiksų kūrimo ateljė. Šiame renginyje Vilniaus dailės akademijos studentės mokiniams pristatė komikso žanrą, pasakojo apie jo kūrimo subtilybes, organizavo linksmas ir kūrybiškas užduotis. Susitikimo pabaigoje vaikų laukė svarbi žinia – komiksų konkurso temos pavadinimas. „Vilniaus angelai“ – tai tema, kuria vadovaudamiesi mokiniai kuria šių metų komiksų knygeles. Patys kūrybiškiausi darbai bus apdovanoti kovo mėnesį.

Prancūzų kalbos mokytoja Donata Vaičiulienė

 

Akimirkos:Atnaujinta: 2017/02/07

Jums taip pat patiks

Šokiai STEPO žingsniu
Šokiai STEPO žingsniu
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”
Kovo 11-osios minėjimas „Čia mano Lietuva”