IMG_90082016 spalio 12 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos internetinio laikraščio „The Voice“ kūrybinė komanda kartu su 8-ų ir 7-ų klasių mokiniais dalyvavo JAV ambasados ir anglų kalbos mokytojų organizuotame renginyje. Jo metu JAV ambasados kultūros atašė Lietuvoje Althea Cawley-Murphree supažindino mūsų moksleivius su rinkimų sistema Jungtinėse Amerikos valstijose, apžvelgė politines aktualijas ir rinkimų istoriją.

Diskusijoje dalyvavo 8 a, 8 b, 8 c, 8 d ir 7 d klasių mokiniai. Sužinoję istorinius faktus ir suprantamai perteiktą informaciją apie rinkiminių kampanijų specifiką JAV, mūsų progimnazijos mokiniai ilgai nenorėjo paleisti svečių ir užpylė juos klausimų lavina, demonstruodami puikias istorijos ir anglų kalbos žinias.

Pasibaigus paskaitai JAV kultūros atašė pakvietė mūsų mokinius dalyvauti po JAV prezidento rinkimų vyksiančioje šventinėje diskusijoje lapkričio 9 d.  Amerikos ambasadoje Vilniuje.

Dėkojame JAV ambasados svečiams už įdomią paskaitą bei visiems dalyvavusiems už aktyvumą.

 

Anglų kalbos mokytojai

Susitikimo akimirkos:

IMG_8997    IMG_9012

IMG_9004    IMG_9010


Atnaujinta: 2016/10/12

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė