Nuo sausio 3 d. Jono Basanavičiaus progimnazijoje pradeda veikti Jaunųjų tyrėjų fotonikos laboratorija Fab lab kabinete. Meškėnai net tris savaites progimnazijos aštuntokus mokys kaip dirbti su atviro kodo programomis, 3 D spausdintuvu, lazerine pjaustykle ir ploteriu. Mokiniai ir mokytojai mokysis kaip dirbti su elektronika, plėtos programavimo įgūdžius, analizuos šviesos kelią, gamins išmanias LED lempas, 3 D nuotraukas, eksperimentuos, skaičiuos, matuos ir gamins ateities išmanius daiktus ir įrankius.

JEI ESI AŠTUNTOKAS – PRISIJUNK IR TU! (ateik į Fab lab)

Atnaujinta: 2019/01/03

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”