dsc_44181

Jaunučių choras „Kregždelė“ bei vokalinio ansamblio 8b ir 8a klasių mokiniai birželio 6 ir 7 dienomis aktyviai dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo džiazo dainų šventėje „Jaunoji džiazo banga -2015“. Jau kelintus metus iš eilės progimnazijos mokiniai birželio pirmąjį savaitgalį praleidžia Klaipėdoje.  „Jaunoji džiazo banga“ – tai unikalus Klaipėdos miesto renginys, į uostamiestį birželio pradžioje sukviečiantis beveik 2 tūkst. vaikų ir jaunimo chorų bei ansamblių dalyvių iš visos Lietuvos. Šiais metais „Jaunoji džiazo banga“ –  šventė 5-ąjį, jubiliejų.

Džiazo dainų šventė Klaipėdoje organizuojama tęsiant geriausias Lietuvoje ypatingą istoriją turinčių legendinių Dainų švenčių tradicijas, laikantis esminių tokių švenčių principų, tačiau kartu suteikiant joms visiškai naują – džiazinės muzikos žanrinį ypatumą. Verta pridurti, kad scenoje šalies vaikų ir jaunimo chorų bei ansamblių dalyviai pasirodo kartu su garsiausiomis pasaulio ir Lietuvos džiazo bei „world” muzikos žvaigždėmis. Šių metų žvaigždės: Frank McComb, Vilius ir Violeta Tarasovai, Kristina Jatautaitė.

Progimnazijos mokinius šventei ruošė muzikos mokytoja ekspertė Jelena Skupienė, lydėjo matematikos mokytoja metodininkė Zita Didikienė.


Atnaujinta: 2015/06/25

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė