Jau šį rudenį 2020 metų spalio 27 – 30 dienomis per moksleivių atostogas jaunimo tobulėjimo (edukacijos) programa „tu gali” kviečia 13-19 metų jaunuolius pasinerti į nepamirštamą nuotykį BERLYNO mieste, kuris ne tik nustebins naujais išbandymais, bet taip pat suteiks naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padės sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, atrasti savo karjeros kelią, lavinti lyderystės, viešo kalbėjimo gebėjimus, labiau pasitikėti savimi bei įveikti savo galimybių ribas!

Nuotykyje dalyvių lauks interaktyvūs mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi, žiniomis ir organizuos mokymus bei praktines dirbtuves, kurios padės realizuoti visas gautas žinias per asmeninę patirtį.

Kviečiame registruotis nuoroda: https://forms.gle/TtexyuaNuCi6Ehkm7

Programa patvirtinta PSO ir nereikalinga izoliacija grįžus.

Galima registruotis iki spalio 25 dienos. 

DAUGIAU INFORMACIJOS PRISEGTUKE LAIŠKO APAČIOJE.

Kilus klausimams skambinkite numeriu +37060707277.

 

Tutolabs Team
Tutolabs Ltd. | Customer Support Center
p:  +37063529501
m:  +37060707277
w:  www.tutolabskids.com
e:  hello@tutolabs.lt
a:  Savanoriu pr. 349, Kaunas, Lithuania
Let’s Make Wisdom Go Viral!


Atnaujinta: 2020/10/14

Jums taip pat patiks

Karjeros diena
Virtuali atvirų durų karjeros savaitė
Virtuali atvirų durų karjeros savaitė
Atvirų durų dienas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete
Atvirų durų dienas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete