IMG_5171Gegužės 29 d. Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos folkloro ansamblis „Rugelis“ dalyvavo respublikiniame vaikų ir jaunimo folkloro festivalyje „Saulytė“, kuris vyko Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemelyje. Šis festivalis vyksta kasmet kartu su tarptautiniu festivaliu „Skamba, skamba kankliai“. Folkloro ansamblį „Rugelis“ lydėjo jo vadovė Jelena Valiulienė ir LMTA pagalbininkė Goda. 

Parengė Jelena Valiulienė

Festivalio akimirkos:

IMG_5163    IMG_5189


Atnaujinta: 2016/05/31

Jums taip pat patiks

Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Prasideda tradicinė akcija „Padovanok knygą mokyklos bibliotekai”
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Paminėjome 172-ąsias Jono Basanavičiaus gimimo metines ir išrinkome dalyvaujamojo biudžeto nugalėtoją!
Mokinių tarybos atstovų akimirkos iš konferencijos „Kas mane motyvuoja mokytis?”