Šiais mokslo metais 7d ir 8c klasių mokiniai dalyvauja psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos projekte „Mokiniai – mokiniams“, kurį inicijavo Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Projekto tikslas – suteikti jauniesiems sveikatos lyderiams reikiamų žinių, susijusių su psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencija, ir sudaryti galimybę perteikti informaciją apie priklausomybę sukeliančių medžiagų vartojimo grėsmę savo bendraamžiams. Per mokslo metus numatomi keturi mokomieji seminarai.

Spalio mėnesį projekto dalyviai kartu su socialine pedagoge Ieva Rameliene ir sveikatos priežiūros specialiste Violeta Ivanskaja dalyvavo pirmajame mokomajame seminare ir  ruošėsi organizuoti užsiėmimą savo bendraamžiams tema „Psichoaktyvios medžiagos“. Jau lapkričio mėnesį 7d klasės mokinėms Karolinai Vitkutei ir Agilei Ananjevaitei kartu su jų auklėtoja Angele Laurinavičiene puikiai pavyko vesti pamokas 5d ir 7d klasėse. Penktokams pamoka labai patiko. Septintokai taip pat užsiėmimą įvertino kaip labai įdomų ir informatyvų.

Pamokyti jaunieji sveikatos lyderiai ir toliau galės prisidėti prie sveikatingumo programų vykdymo, organizuoti ir vesti pamokas psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos temomis savo bendraamžiams.Atnaujinta: 2018/11/29

Jums taip pat patiks

Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Tarptautinio pradinių klasių piešinių ir dailyraščio konkurso „Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“ laureatai
Progimnazijoje džiugiai paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena