Dauguma vaikų neįsivaizduoja savo kasdienės veiklos be sporto ar meno būrelių. Bet yra nepilnamečių, kuriuos traukia kas kita: jie, tapę jaunaisiais policijos rėmėjais, talkina policijai ir leidžia laisvalaikį su uniformuotais pareigūnais, o vėliau – patys patardami, apsaugodami bendraamžius, užsiimdami prevencija savo mokymo įstaigose.

Jaunųjų policijos rėmėjų veiklos tikslai yra padėti policijos įstaigoms vykdyti nepilnamečių nusikaltimų ir teisės pažeidimų prevenciją, skatinti mokinius domėtis policijos darbu, orientuoti juos į policininko profesiją ar suaugusius policijos rėmėjus, suteikti vaikams teisės žinių, be to, gerinti jų fizinį pasirengimą, propaguoti sveiką gyvenimo būdą.

Labai smagu, kad Jono Basanavičiaus progimnazijoje atsirado jaunimo, kuris susidomėjo ir panoro tapti jaunaisiais policijos rėmėjais. Ta proga lapkričio 7 d. progimnazijoje įvyko pirmasis jaunųjų policijos rėmėjų ir policijos atstovų susitikimas.


Atnaujinta: 2019/11/14

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė