Sausio 31d. Jono Basanavičiaus progimnazijos jaunieji policijos rėmėjai kartu su antrojo policijos komisariato bendruomenės pareigūne Diana lankėsi Lietuvos Respublikos Prezidentūroje. Ekskursijos metu mokiniai susipažino su prezidentūros istorija, turėjo galimybę pamatyti, kur organizuojami pasitarimai, rengiami oficialūs šalių susitikimai. Vaikai apsilankė salėje, kurioje teikiami apdovanojimai, sužinojo, kokiomis aplinkybėmis jie teikiami.
Ekskursijos vadovas priminė Lietuvai svarbias istorines datas, taip pat patikrino mokinių žinias.
Vaikai lankėsi prezidento darbo kabinete, apžiūrėjo kitų šalių dovanotas vertingas dovanas buvusiems mūsų šalies prezidentams.Atnaujinta: 2020/02/05

Jums taip pat patiks

Metų klasė
Dėl priėmimo į pirmą klasę
Dėl priėmimo į pirmą klasę
Dėl priėmimo į penktą klasę
Dėl priėmimo į penktą klasę