Rugsėjo 2-ąją J. Basanavičiaus progimnazijos kiemas prisipildė šventiškai nusiteikusių mokinių klegesio ir tėvelių šypsenų. Vaikai skubėjo dalintis vasaros įspūdžiais su draugais bei nekantraudami laukė momento, kai peržengs savo naujos klasės duris. Jų ir tėvelių jaudulį bei susidomėjimą kurstė žinia apie mokslo metų atidarymo šventės svečią J. E. Prezidentą G. Nausėdą. Saulėtas rytas leido gėrėtis puikiais šventės vedančiaisiais. Savo jautriu žodžiu į progimnazijos bendruomenę kreipėsi direktorė J. Nemanienė, o netrukus į margą gėlių jūrą įžengė ir pats šalies Prezidentas. Savo mintimis jis nuklydo į tuos metus, kai pats į J. Basanavičiaus progimnaziją mokytis atvedė savo dukras. Visus mokinius Prezidentas skatino siekti žinių ir žingeidumo. Pirmokų mokytojos buvo apdovanotos simboliniais žinių raktais, kurie primintų vaikams apie mokslo svarbą gyvenime ir atsiveriančias naujas galimybes. Kaip tvirtybės bei ilgaamžiškumo simbolį Prezidentas pasodino ąžuoliuką, kuris primins progimnazijos bendruomenei apie šį istorinį momentą. Nuoširdžiai džiaugiamės mūsų Prezidento dėmesiu bei vizitu, kuris įkvėpė šventės dalyvius vieningai siekti savo tikslų.

Akvilė Motuzaitė

 Atnaujinta: 2019/09/05

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”