Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija kartu su 5 mokyklomis partnerėmis 2017 metais pradėjo vykdyti Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą  projektą NR. 09.2.1-ESFA-K-728-01-0054  „Matematinio mąstymo pasiekimų gerinimas STEAM ugdymo metodais formuojant  žaliąjį mokinių požiūrį“.

Projektas tęsis nuo 2017 iki 2019 metų. Mokymai suskaidyti dalimis. Birželio 18-21 d. Marijampolės „Šaltinio” pagrindinėje mokykloje ir Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijoje vyko antrieji projekto mokymai. Jų metu mokytojai susipažino su CoSpaces programos galimybėmis, jos programavimu, kitų informacinių komunikacinių technologijų, įrenginių ir elektroninių technologijų integravimu į ugdymo turinį, platesniu inovacijų  ir STEAM metodų panaudojimu ugdymo procese.

Mokytojų atsiliepimai:

Į projektą patekau labai netikėtai. Labai džiaugiuosi pasisėmusi daug žinių, atlikusi daug įdomių užduočių. Nuostabi seminaro dalyvių komanda, puikūs kompetentingi vadovai Justina ir Šarūnas. Gavome ne tik žinių, bet ir didelį teigiamų emocijų užtaisą. Sėkmės visiems! Iki kitų susitikimų! Matematikos mokytoja Neringa

Įgijome žaidimų programavimo, 3 D spausdinimo, mini robotukų konstravimo ir programavimo, darbo su microbit ir elektronikos priedais pagrindų. Tobulinome įgūdžius, kaip lavinti mokinių loginį mąstymą, naudojant matematinius žaidimus, mikrobitus. Praplėtėme darbo  su elektrai laidžia mase galimybes.  Man patiko. MokytojaAtnaujinta: 2018/06/26

Jums taip pat patiks

Aštuntokai dalyvavo mokinių konferencijoje apie jaunimo užimtumą ir emocinį atsparumą
Informacija būsimų penktokų tėvams
Informacija būsimų penktokų tėvams
Atvirų durų diena
Atvirų durų diena