Šiandien įvykęs pamokos trukmės susitikimas su tėveliais buvo šiltas, jaukus ir produktyvus. Direktorė ir progimnazijos darbuotojai pasidalino savo įžvalgomis apie progimnazijos renovacijos darbus ir terminus, apie informatikos pamoką pradiniame ugdyme bei 2 auklėtojų priskyrimą 5 – 8 klasių mokiniams. 

Direktorė pristatė renovacijos likusius darbus (fasado darbai, progimnazijos sporto ir aktų salės, koridorių ir fojė erdvės, nauja choreografijos salė ir kt.) bei jų planuojamą pabaigą – tai š. m. lapkričio mėnesio pabaiga. Pasak renovacijos rangovų,  į atnaujintą progimnazijos aktų salę visa bendruomenė bus pakviesta gruodžio mėnesio pradžioje.

Apibendrinant informatikos pradiniame ugdyme temą, direktorė kartu su pradinių klasių mokytoja Ingrida Mereckaitė informavo, kad pagrindinis informatikos pamokos pradiniame ugdyme tikslas – tai gebėjimas sumaniai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis. Pirmosios informatikos pamokos bus skirtos logikos ugdymui, algoritmų kūrimui, gebėjimui projektuoti objekto judėjimo kelią ir kt. bei siesis su kitų mokomųjų dalykų turiniu ir ugdomais gebėjimais.

Susitikimo metu direktorė ir 8 C klasės auklėtojos informavo, jog 2 auklėtojų priskyrimas 5-8 klasių mokiniams yra naujovė, kuri duodą pačių geriausių rezultatų – išvykų metu mokytojui – auklėtojui nebereikia lydinčio asmens, nes šias funkcijas perima auklėtojo pavaduotojas. Be to, bus akyliau stebimas auklėtinių gyvenimas progimnazijoje, vaikų pažangumas bei mokiniams skiriama daugiau laiko jų klausimams spręsti.

Kitas susitikimas įvyks š. m. spalio 16 d. nuo 8 iki 8.45 val. Susitikimo darbotvarkė bus paskelbta kitą savaitę.

Ačiū dalyvavusiems tėveliams, jūs – nuostabūs.

Progimnazijos administracija

 

Atnaujinta: 2018/10/02

Jums taip pat patiks

Vilniaus miesto prancūziškos dainos festivalis „En avant la musique“
Parama
Parama
Aštuntokės dalyvavo konferencijoje „STE(A)M ugdymas: Gamtos mokslų eksperimentinės ir praktinės veiklos mokykloje”