Neries regioniniame parke lankėmės jau ne kartą.  Įdomu eiti per Čekonės  upelį  bebrų nuverstais medžiais. Taip gali išbandyti savo vikrumą. Praūžus pavasarinei liūčiai, šaltiniuotos upelio pakrantės buvo sunkiai  įveikiamos.  Tačiau būrelis keliautojų nepalūžo ir smagiai pasiekė gražų upelio vingį. Ten radome nedorų žmonių seniai perskeltą aukurą, apsamanojusį ir tyliai menantį senus laikus.

Tolėliau susikūrėme laužą, išsivirėme žemuogių lapelių arbatos, klausydamiesi  garsaus upelio šiokštimo, pavalgėme. Taip įdomiai pailsėję grįžome namo.

Mokinius lydėjo penktokų auklėtojos Zita Didikienė ir Marija Mašanauskienė

Atnaujinta: 2013/11/10

Jums taip pat patiks

Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Gerumo akcija „Vaikai-vaikams”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Paramos akcija kartu su „Mezgu mažam kovotojui”
Kalėdinė mugė