20160928_165548Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos etnokultūros būrelio  nariai bendradarbiauja  su Jaunųjų miesto turistų (kraštotyrininkų) centru. Esame pasirinkę temą ,,Piliakalniai”, todėl  šiais mokslo metais reikia aplankyti, nufotografuoti ir ką nors naujo sužinoti apie Vilniaus  miesto bei  jo apylinkių piliakalnius. Pirmoji išvyka buvo prie Nemenčinės  piliakalnio. Jis yra prie pat mažo, gražaus  Nemenčinėlės upelio.  Piliakalnis nedidelis, matyt, ir pilis  ant jo buvo maža.  Senovėje pilies gynėjai didelius laužus kurdavo, o mes  užkūrėme mažą ugnelę.

Etnokultūros būrelio vadovė M.Mašanauskienė

Išvykos akimirkos:

  DSCF1061   DSCF1063

Jums taip pat patiks

Kvietimas pasirašyti sutartis
Kvietimas pasirašyti sutartis
Mokytojo rekomendacijos būsimų pirmokų tėveliams
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas
1-8 kl. priimtų mokinių sąrašas